Преамбула

Загальні умови користування містять інформацію про правила, які застосовуються щодо використання сайтів і додатків, що поширюються компаніями Groupe SEB, а також про правила, що застосовуються до обробки Ваших персональних даних.


Термін Groupe SEB означає всі компанії, якими прямо або опосередковано володіє компанія SEB SA, що зареєстрована в Реєстрі компаній м. Ліон під номером 300 349 636, юридична адреса: 112 Chemin du Moulin Carron, Campus SEB, 69130 Ecully, France.


Для того, щоб точно визначити, яка із компаній Groupe SEB відповідальна за роботу Сайту або Додатку, яким Ви користуєтеся, пропонуємо Вам ознайомитися із Юридичним застереженням що міститься на Сайті / у Додатку.


Компанії Groupe SEB є правовласниками багатьох брендів, зокрема TEFAL (або T-FAL, залежно від країни), ROWENTA, ALL-CLAD, WMF, LAGOSTINA, MOULINEX, KRUPS, CALOR, SEB, EMSA, OBH NORDICA, KAISER, ARNO, CLOCK, IMUSA, ASIA FAN, MIRRO, MAHARAJA WHITELINE, PANEX, SUPOR. Більш детальну інформацію про Groupe SEB та її бренди можна знайти на нашому сайті www.groupeseb.com.


Загальні умови користування можуть доповнюватися Спеціальними умовами, які стосуються окремих Сайтів / Додатків.

Терміни та поняття

Що означають вказані терміни та поняття?

Додаток
означає (у випадку застосування) цей мобільний додаток, включно з додатками, вбудованими в наші підключені продукти.


Відгук
означає відгуки, які Ви надсилаєте про наші товари, а також відповідні відео та фото, які Ви додаєте на сайт / у Додаток (за умови наявності такої функції), що є доступними для перегляду всіма користувачами.


Умови користування
означає ці Загальні умови користування, які регулюють використання Сайту/Додатку.


Умови продажу
означає (у випадку застосування) Загальні умови продажу товарів та/або послуг, доступних на Сайті / у Додатку.


Коментар(і)
означає будь-які повідомлення, текст, відео, фото, які Ви додаєте на Сайт / у Додаток, за винятком Відгуків, що є доступними для перегляду всіма користувачами.


Контент
означає всі аудіо- та відеофайли, зображення, тексти, інформацію, бази даних, концепції Брендів, логотипи, технічні та графічні рішення, зовнішній вигляд, структуру та будь-які ознаки, захищені або не захищені правом інтелектуальної власності або в силу положень законодавства, що є наразі чинним або існуватиме в майбутньому, які ми розміщуємо на Сайті / у Додатку та/або доступ до яких ми надаємо Вам на Сайті / у Додатку.


Файли “cookies”
означає текстові файли, які дозволяють ідентифікувати Вас як клієнта та зберігати Ваші особисті уподобання (наприклад, вибір мови) та інформацію, що стосується Вашого відвідування наших Сайтів/Додатків (включаючи дані про історію відвідування Сайту/Додатку користувачем). Цей термін включає файли “cookies” та інші дані щодо відслідковування поведінки користувача на Сайті/в Додатку.


Дані
означає персональні дані, які ми збираємо через Сайт/Додаток, тобто інформацію, яка прямо або опосередковано ідентифікує Вас.


Торгова(і) марка(и)
означає комерційні бренди, логотипи, торгові марки та будь-які інші назви, що належать компаніям Groupe SEB.


Ми, наш, нас
означає компанію або компанії Groupe SEB, визначені в Юридичному застереженні на Сайті / у Додатку.


Послуга(и)
окремо або разом означає будь-яку послугу та всі пов'язані з нею функції, які ми пропонуємо на Сайті / у Додатку безкоштовно або на оплатній основі.


Сайт
означає (у випадку застосування) цей веб-сайт.


Ви, Ваш
означає будь-яку фізичну або юридичну особу, яка отримує доступ, переглядає або відвідує Сайт / Додаток, з професійною або іншою метою.


Опції, доступні на Сайті / у Додатку

Прийняття та внесення змін до Умов користування

Отримуючи доступ до Сайту / Додатку, Ви погоджуєтеся виконувати ці Умови користування та всі інші умови, зазначені або згадані в цьому документі, що є чинними станом на дату отримання такого доступу.


Якщо Ви відмовляєтеся від виконання будь-якого із зобов'язань або умови, що містяться в Умовах користування, просимо не використовувати Сайт / Додаток. Ми можемо в будь-який час вносити зміни до Сайту / Додатку, Послуг та/або Умов користування частково або повністю.


Послуги, доступні на наших Сайтах та у Додатках, призначені для осіб віком від 16 років. Ми не збираємо і не використовуємо дані, надіслані неповнолітніми особами.


Як ви можете використовувати Сайт / Додаток?

Ми надаємо Вам невиключне та невідчужуване право, яке також не підлягає передачі, на використання Контенту Сайту / Додатку винятково з метою використання Сайту / Додатку відповідно до Умов користування.


В цілому, Ви зобов'язуєтесь дотримуватись Умов користування та чинних юридичних зобов'язань.


Зокрема, Ви погоджуєтеся дотримуватися наступних правил:

 • Використовувати Сайт / Додаток добросовісно і відповідно до його цілей;
 • Не копіювати елементи Сайту / Додатку повністю або частково, не відтворювати такі елементи, не продавати Сайт / Додаток, не надавати доступ до Сайту / Додатку за ліцензією, не поширювати Сайт / Додаток, не передавати права на Сайт / Додаток, не вносити змін до Сайту / Додатку, не здійснювати жодних адаптацій та перекладів елементів Сайту / Додатку, не здійснювати розробки похідних творів на основі елементів Сайту / Додатку, не здійснювати декомпіляції Сайту / Додатку, не вдаватися до дій із реверс-інжинірингу, не здійснювати розбору або спроб втручання у відповідний вихідний код;
 • Не діяти в обхід і не порушувати правила безпеки або правила користування Контентом, який надається, використовується чи застосовується в силу функціонування Сайту / Додатку;
 • Не використовувати віруси, роботів, систему програмного забезпечення або підпрограми для втручання або здійснення спроб втручання в роботу Сайту / Додатку або використання Сайту / Додатку будь-якою третьою особою;
 • Не публікувати та не вводити неточну або неправдиву інформацію при використанні Сайту / Додатку;
 • Не видавати себе за іншу особу;
 • Не збирати інформацію від інших користувачів Сайту / Додатку, щоб в подальшому використовувати таку інформацію для надсилання комерційних пропозицій або повідомлень подібного характеру, або включати їх до розсилок.

Стосовно написання та публікації Коментарів та / або Відгуків, Ви погоджуєтеся:

 • Завжди бути ввічливими та з повагою ставитися до інших користувачів Сайту / Додатку;
 • Не публікувати Коментарі та/або Відгуки, які порушують права третіх осіб або наші права, зокрема права інтелектуальної власності;
 • Не публікувати Коментарі та/або Відгуки, які можуть вважатися спонуканням до вчинення або безпосередньо вчиненням злочинів і правопорушень, поширенням насильницьких, образливих, кривдних, зневажливих, наклепницьких, расистських або ревізіоністських повідомлень, потуранням воєнним злочинам, пов'язаним з продажем будь-яких незаконних предметів та/або послуг, підтримкою тероризму, закликами до вбивства або підбурювання до самогубства, є матеріалами порнографічного характеру чи матеріалами, які містять інформацію щодо педофілії, що завдають будь-якої шкоди безпеці або цілісності держави або будь-якої території, при цьому перелік характеру таких матеріалів не є вичерпним;
 • Не використовувати Сайт / Додаток для поширення власного веб-сайту / додатку або для передачі небажаних повідомлень комерційного характеру (“спаму”).

Публікація Коментарів та/або Відгуків

Ви можете додавати Коментар та/або Відгук на Сайт / у Додатку.

Нагадуємо, що Коментарі та/або Відгуки та інформацію, яку ви надсилаєте на Сайт / у Додаток, можуть бачити інші користувачі.

Оприлюднення Коментарів та/або Відгуків повинно відповідати умовам чинної Хартії про модерацію, на яку Ви повинні послатися.

Будь-які коментарі або відгуки, які не відповідають Умовам користування, будуть видалені нашим модератором без попередження, без повідомлення автора або отримання дозволу від нього.

Однак, ми не несемо відповідальності за Коментарі та/або Відгуки, доступні на Сайті / у Додатку, і не надаємо жодних прямих чи непрямих гарантій щодо Коментарів та/або Відгуків.

Кому належить контент, що публікується на Сайті / у Додатку?

Контент

Наші права

Права інтелектуальної власності на Контент, що міститься на Сайті / у Додатку, а також суміжні права на Контент належать Groupe SEB, включаючи, але не обмежуючись правами на Торгові марки, дизайни, зображення, структури, концепції, технічні та графічні рішення, бази даних, програмне забезпечення та його вихідні коди, а також на компонування і розташування цих функцій, що включають в себе Сайт / Додаток і Послуги, та/або формують основу Сайту / Додатку та Послуг та/або передаються через Сайт / Додаток та Послуги та/або надаються через Сайт / Додаток та безпосередньо Послуги.


Будь-яке відтворення, представлення, адаптація, модифікація, оприлюднення, передача, спотворення, інтеграція в інший сайт, комерційне використання та/або повне або часткове повторне використання Сайту / Додатку та/або Контенту, будь-яким способом і на будь-якому носії суворо заборонено і може становити порушення прав інтелектуальної власності, що карається Кодексом інтелектуальної власності Франції або будь-яким іншим законодавством, яке підлягає застосуванню.


Коментарі та Відгуки

Ваші права

Ваші Коментарі та Відгуки є і залишаються Вашою власністю.


Ви гарантуєте, що володієте всіма правами на Ваші Коментарі та Відгуки, а також, гарантуєте, зокрема, що вони не порушують права третіх осіб.


Ми повідомляємо, що коментарі та відгуки, які Ви подаєте онлайн, будуть включені в базу даних Сайту / Додатку, розпорядником якої ми є.


Наші права

Ви надаєте нам наступні невиключні авторські права на Ваші Коментарі та Відгуки:

 • Право відтворювати, модифікувати, адаптувати, відображати та перекладати всі або частину Коментарів та Відгуків на будь-якому носії запису наразі чи в подальшому, зокрема на будь-якому сервері або жорсткому диску, у будь-якому форматі та за допомогою будь-якого методу або технології, який наразі відомий чи невідомий, та будь-якими засобами зв'язку, зокрема через Інтернет, включаючи сайти третіх сторін, Інтранет, у друкованому форматі або друкованих ЗМІ;
 • Право надавати (на оплатній основі або безкоштовно), субліцензії на права, надані за вищезазначеною ліцензією, будь-якій третій особі за нашим вибором для вказаних вище операцій.

Ці права надаються нам для всіх комерційних та некомерційних цілей протягом усього строку охорони авторських прав, який застосовується, наразі та у майбутньому, на території всього світу.


Наприклад, Коментарі та Відгуки, залишені на наших Сайтах / у Додатках, можуть бути відтворені під Вашим псевдонімом на сайтах третіх осіб для просування наших товарів.


Відповідальність

Хто несе відповідальність за посилання на інші веб-сайти?

Через гіперпосилання на Сайті / у Додатку може надаватися доступ до інших веб-сайтів та/або додатків. Ми не керуємо цими сайтами та додатками і не можемо контролювати їх контент.


Тому за будь-яких обставин ми не можемо нести відповідальності за:

 • Контент та послуги, що надаються у таких додатках та/або на сайтах третіх сторін, або
 • Будь-який збір і передачу даних, встановлення файлів “cookies” або будь-який інші операції, які також направлені на сбір і передачу даних через такі сайти та додатки, чи
 • Проблеми безпеки або цілісності даних, технічних засобів та програмного забезпечення, які можуть виникнути у Вас, та будь-які наслідки або втрати, які можуть виникнути в результаті використання таких додатків та/або сайтів третіх осіб.

Використання Вами додатків та/або сайтів третіх осіб може підпадати під додаткові умови, які ми не контролюємо. Тому Ви використовуєте сайти та/або додатки третіх осіб на свій власний ризик.


Хто несе відповідальність за доступ до Сайту / Додатку?

Ми не можемо гарантувати, що Сайт / Додаток не містить неправильні елементи роботи/помилки або дефекти програмного коду (“баги”) та що їх можна виправити, що Сайт / Додаток буде функціонувати без перерв або збоїв, а також, що він є сумісним з усіма типами технічних засобів. Тому, аби переконатися, що Додаток є сумісним з Вашим мобільним пристроєм, радимо перевірити перелік сумісності, доступний у інформаційному листі товару на Сайті.


Сайт / Додаток діє в Інтернеті та мобільних мережах, які знаходяться поза нашим контролем. Ми не несемо відповідальності за відсутність доступу до Сайту / Додатку або за будь-які труднощі або неможливість завантажити або отримати доступ до Контенту та Послуг.


Відсутність доступу до Послуг може траплятися в періоди технічного обслуговування, оновлення або модифікації. У будь-якому випадку ми не можемо нести відповідальність за перерваний доступ до Послуги внаслідок операції з технічного обслуговування, оновлення або модифікації всієї Послуги або її частини.


Ми залишаємо за собою право відповідно до положень законодавства у будь-який час повністю або частково змінювати, припиняти, призупиняти або переривати з будь-якої причини та на наш власний розсуд, доступ до всього Сайту / Додатку (включаючи Контент та Послуги) без попереднього повідомлення. За будь-яких обставин ми не можемо нести відповідальності за відсутність доступу до Сайту / Додатку. Крім того, ми залишаємо за собою право тимчасово або остаточно перервати доступ до Сайту / Додатку, зокрема, якщо діяльність, пов'язана з Сайтом / Додатком, більше не здійснюється, або у випадку виникнення провадження щодо колективної неплатоспроможності.


У випадку, якщо ми несемо відповідальність за збитки, не передбачені Умовами користування, наша відповідальність буде обмежуватися виключно беззаперечними, реальними, прямими втратами.


Політика конфіденційності

Захист Ваших Даних – важливий для нас. Тому ми просимо Вас уважно ознайомитися з наступними правилами та у разі виникнення запитань звернутися до нашого представника із захисту даних: privacy@groupeseb.com.


Спосіб обробки Даних може змінюватися залежно від того, чи вони збираються через Сайт або Додаток. Щоб дізнатися, хто є власником даних для Сайту / Додатку, який Ви використовуєте, зверніться до Юридичного застереження.


Які дані ми збираємо?

Залежно від Сайту / Додатку, який Ви використовуєте, ми збираємо різні типи Даних, що стосуються наступних елементів:


ВЕБ-САЙТИ


Ідентифікаційні дані

(наприклад, прізвище, ім'я, адреса, адреса електронної пошти)

Інформація про Вашу родину

(наприклад, кількість дітей, сімейний стан)


Дані входу, файли “cookies”, технічні дані

Анонімізовані дані

ДОДАТКИ


Додатки, що стосуються приготування їжі (Actifry, Cookeo / Cook4Me, Companion / Prep&Cook, Smart&Tasty, Cake Factory, Cooking Connect, Reveil Café, Optigrill Smart, Krups Espresso, Latte Smart, Steam'up)


Ідентифікаційні дані

(наприклад, прізвище, ім'я, поштова адреса, адреса електронної пошти, номер телефону)

Інформація про Вашу родину

(наприклад, кількість членів родини, кількість дітей, сімейний стан)

Інформація про Ваші харчові уподобання

Дані входу, файли “cookies”, технічні дані

Анонімізовані дані

Додатки, що стосуються товарів для дому (My Smart Force, Pure Air)


Ідентифікаційні дані

(наприклад, прізвище, ім'я, поштова адреса, адреса електронної пошти, номер телефону)

Інформація про Вашу родину

(наприклад, кількість членів родини, кількість дітей, сімейний стан, хатні тварини)

Дані входу, файли “cookies”, технічні дані

Анонімізовані дані

Дані геолокації

(тільки для додатку Pure Air)

Додатки, що стосуються особистого догляду (Body Partner)


Ідентифікаційні дані

(наприклад, прізвище, ім'я, поштова адреса, адреса електронної пошти, номер телефону)

Інформація про Вашу родину

(наприклад, кількість членів родини, кількість дітей, сімейний стан)

Дані входу, файли “cookies”, технічні дані

Дані щодо стану здоров'я

(зріст, вага, параметри тіла)

Анонімізовані дані

Чи є ці Дані обов’язковими?

Ви можете використовувати Сайт / Додаток без ідентифікації себе або без надсилання нам будь-яких Даних. Однак деякі послуги або функції є доступними лише користувачам з обліковим записом. Більше того, деякі з цих Даних є обов'язковими для виконання юридичних або договірних положень. Ми зобов’язуємося завжди здійснювати обробку Ваших Даних відповідно до чинного законодавства.


Підстави для обробки


Ви добровільно погоджуєтеся на обробку Ваших Даних

Нам потрібно обробити Ваші Дані для виконання своїх договірних зобов'язань

Закон вимагає, щоб ми збирали ці Дані

Ми обробляємо Ваші Дані в наших законних інтересах для постійного вдосконалення наших Послуг

Окремо позначається, що Дані є обов’язковими для сбору, коли здійснюється сбір таких Даних; надання інших Даних є необов’язковим.


Якщо Ви не надасте обов'язкові до сбору Дані, Ви не зможете:

 • отримати доступ до Послуг Сайту / Додатку повністю або частково;
 • отримати товари або Послуги, які ми пропонуємо.

Більш того, коли Ви здійснюєте авторизований вхід на Сайт / у Додаток через програму третіх осіб, зокрема через соціальну мережу, Ви надаєте нам право, відповідно до Умов користування, збирати та обробляти Дані, для яких Ви відкрили спільний доступ через налаштування такої програми третьої особи. Тому ми можемо використовувати ці Дані для доповнення інформації, яку ми отримуємо безпосередньо від Вас.


Чому ми збираємо Ваші Дані?


Дані, які підлягають сбору

Мета

Підстави для обробки

Для створення Вашого облікового запису користувача та Вашого логіну, якщо Ви вже маєте обліковий запис на іншому Сайті / в іншому Додатку бренду або іншого бренду Groupe SEB.
Для отримання додаткової інформації див. Розділ про єдиний обліковий запис.

Для використання інформації про Ваші звички, звичаї та поведінку, щоб надсилати Вам персоналізовану інформацію та пропозиції, з повагою ставлячись до цих аспектів.

Для надання Вам інформації або послуг відповідно до вашого місцезнаходження.

Для реагування на ваші пошукові запити та інформаційні запити про товари та послуги, які ми пропонуємо, зокрема під час використання онлайн-чату.

Для управління всіма Вашими замовленнями, які здійснені через Сайти / Додатки, зокрема, для відправлення та відслідковування замовлених товарів, друку рахунків та оброблення будь-яких скарг.

Для пропонування Вам персоналізованого контенту і пропозицій на Сайті / у Додатку, у яких Ви, імовірно, будете зацікавлені, на основі даних, отриманих на основі встановлених файлів “сookies”. Ви можете керувати встановленням кожного з таких файлів “cookies” у будь-який час, натиснувши на посилання, яке розміщене на кожній сторінці Сайту / в меню Додатку.

Для того, щоб Ви могли добровільно брати участь у анкетуваннях, опитуваннях або тестах, що стосуються наших товарів і послуг.

Для того, щоб Ви могли добровільно брати участь у іграх або вікторинах або отримувати відшкодування та спонсорські пропозиції на Сайті / у Додатку.

Для того, щоб Ви розуміли призначення наших Сайтів / Додатків та для покращення їх роботи за допомогою Файлів “cookies” та інших подібних технологій. Додаткову інформацію див. у розділі про Файли “Сookies”.

Для проведення маркетингових досліджень та аналізу тенденцій для покращення наших товарів і послуг. Дані, які ми збираємо, не представлені у форматі, який дозволить нам ідентифікувати Вас особисто. Ця інформація буде оброблятися у консолідованому форматі (що означає, що ми не можемо особисто здійснити ідентифікацію користувачів), а також може бути поєднана з іншими консолідованими даними, пов'язаними з іншими користувачами, і з даними, зібраними іншими компаніями в рамках Groupe SEB.

Для управління підпискою на розсилку (інформаційний бюлетень).

Для того, щоб дозволити Вам обмінюватися інформацією з наших Сайтів / Додатків за допомогою електронної пошти або в соціальних мережах. Більш детальна інформація про функції спільного доступу в соціальних мережах розміщена у розділі про Файли “Сookies”.

Для того, щоб Ви могли залишити Коментар або Відгук на наших Сайтах / у наших Додатках.

Що таке єдиний обліковий запис?

Ми пропонуємо унікальний, спрощений досвід користування.


Таким чином, коли Ви створюєте обліковий запис користувача на Сайті або в Додатку, що відноситься до одного з брендів Groupe SEB, Ви можете використовувати той самий обліковий запис для входу на інший Сайт або в інший Додаток того ж або іншого бренду Groupe SEB.


Аналогічно, коли Ви вперше створюєте обліковий запис на Сайті або в Додатку Groupe SEB, ми можемо зібрати Дані, які Ви нам надавали, перш ніж створити обліковий запис, щоб ми могли його заповнити. Наприклад, Ви могли надати нам Дані, коли зверталися до Служби підтримки споживачів, надсилали Дані під час участі в рекламній кампанії, або коли здійснювали підписку на розсилку інформаційного бюлетеня одного з брендів Groupe SEB.


Це полегшує Вам реєстрацію, оскільки Вам не потрібно повторно вводити інформацію, яку Ви вже надавали нам.


Єдиний обліковий запис можна використовувати для створення в рамках Вашої персональної сторінки користувача єдиного центру для управління Вашими Даними, повідомлення Ваших маркетингових переваг та преференцій тощо відносно всіх брендів, користувачем яких Ви є.


Хто може отримати доступ до Ваших Даних?

Ми передаємо Ваші Дані лише за умови крайньої необхідності і лише наступним третім особам:

 • нашим компаніям-партнерам, винятково за погодження з Вами;
 • нашим постачальникам, для досягнення вищезазначеної мети або виконання завдань від нашого імені (включно з підтримкою збуту, рекламуванням, дослідженням ринку або обслуговуванням клієнтів, а також керуванням обліковими записами, постачанням товарів або наданням послуг наразі чи в майбутньому, або для проведення розіграшу призів, конкурсів чи акцій);
 • нашим постачальникам послуг для керування Відгуками. Наші постачальники послуг матимуть доступ до Даних, які ви надаєте, надсилаючи Відгук.
 • покупцеві нашої компанії у разі її поглинання;
 • третім особам, коли це передбачено чи дозволено законом, чи чинним законодавчим положенням, судовим наказом або нормою, або якщо таке розкриття є необхідним в межах розслідування чи провадження на території певної країни.

До того ж, відповідно до положень законодавства (зокрема, статті 6 (1) GDPR та застереження 48 GDPR), ми можемо передавати Ваші Дані компаніям Groupe SEB з метою виконання внутрішніх адміністративних цілей.


Якщо передача Даних, як зазначено вище, відбувається в країні, що не входить до Європейського Союзу, ми вживатимемо заходів для захисту Ваших Даних, що відповідають чинному законодавству. Аналогічно, якщо Ви перебуваєте за межами ЄС, Ваші Дані будуть передаватися в ЄС, де їх обробка буде здійснюватися відповідно до положень GDPR.


Як довго зберігаються Ваші Дані?

Ми зберігаємо Ваші Дані протягом усього періоду комерційних відносин і доти, доки це є необхідним для виконання мети, зазначеної в Умовах користування. Ми зберігатимемо Дані протягом більш тривалого періоду лише на виконання наших юридичних або регуляторних зобов'язань або для можливості доказування наявності прав або контракту.


Ваші права стосовно Даних

Які права стосовно Даних Ви маєте?

Відповідно до положень чинного законодавства, ми гарантуємо дотримання Ваших прав у наступному обсязі:


Право на доступ


Ви можете направити нам запит щодо надання доступу до Ваших Даних повністю або частково.


Право на внесення змін


Ви можете направити на запит щодо повного або часткового внесення змін до Ваших Даних, які можуть бути неточними або неактуальними.


Право на видалення


Ви можете направити нам запит щодо видалення всіх або частини Ваших Даних, зокрема, якщо Дані більше не потрібні для виконання мети, для якої вони були зібрані, або якщо Ви відкликали свою згоду на обробку Даних.


Право на заперечення


Ви можете будь-коли заперечувати проти обробки Ваших даних, якщо ми здійснюємо обробку таких Даних на підставі нашого законного інтересу. Проте, звертаємо Вашу увагу на те, що незалежно від Вашого запиту, нам, можливо, доведеться продовжувати обробку Ваших даних, якщо існують законні або обґрунтовані підстави для їх обробки, або для того, щоб визначити, реалізувати або захистити законні права.


Право на обмеження


Ви можете вимагати, щоб Ваші Дані оброблялися лише певними способами (без обробки, тільки зберігання) у наступних випадках:
1) протягом періоду, необхідного для перевірки достовірності Ваших Даних після оскарження Вами достовірності Ваших Даних;
2) якщо Ви вважаєте, що обробка є незаконною і вимагаєте обмеженого використання Даних, а не видалення;
3) якщо нам більше не потрібно обробляти Ваші Дані, але Вам все одно потрібні ці Дані для фіксації, здійснення або захисту Ваших прав;
4) якщо Ви заперечуєте проти обробки Ваших Даних і бажаєте обмежити їх використання, поки виконуються перевірки для встановлення того, чи обґрунтовують підстави, на яких здійснюється обробка Даних, їх подальшу обробку нами.


Право на портативність


Ви можете вимагати експортування Ваших Даних тертім особам, якщо Ви надали свою згоду на збір Ваших Даних або якщо Ваші Дані були зібрані на виконання контракту.


Право на відкликання згоди


Щодо обробки, яка вимагає Вашої згоди () Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час.


Право на контроль своїх Даних після смерті


Ви маєте право надіслати нам свої інструкції про те, що робити з Вашими даними після Вашої смерті.


Як Ви можете реалізувати Ваші права?

Ви можете реалізувати Ваші права, натиснувши на посилання про управління даними на Вашій сторінці користувача, перейшовши безпосередньо на сторінку "Зв’язатися з нами", або звернутися до відділу обслуговування користувачів за номером телефону, вказаним на Сайті / у Додатку.

Ви також маєте право подати скаргу до органу захисту даних.


Маркетингові вподобання

Відповідно до ваших уподобань і на основі даних вашого профілю ви можете отримувати рекламні та комерційні пропозиції, які можуть зацікавити вас, про товари та послуги одного або кількох брендів Groupe SEB, що пропонуються на Сайтах і в Додатку, надсилаються поштою, електронною поштою, в SMS і push-повідомленнях, а також надходять від наших партнерів (якщо це передбачено).

Ви можете відмовитися від отримання таких маркетингових повідомлень у будь-який час через посилання для скасування підписки через повідомлення або за допомогою налаштувань push-повідомлень на смартфоні або планшеті або через сторінку користувача.


Безпека персональної інформації

Ми цінуємо безпеку та конфіденційність даних про вас, які ми збираємо та зберігаємо.Ми вживаємо всіх розумних заходів для захисту всієї інформації, що зберігається, від недопустимого використання, втручання та втрати, а також від несанкціонованого доступу, зміни або розкриття.Жодні банківські дані та інформація про кредитні картки не зберігаються в нашій базі даних.Усі банківські дані та інформація про кредитні картки обробляються зовнішнім постачальником фінансових послуг, і такі фінансові дані передаються лише через з’єднання із захистом SSL.


Файли “Cookies”

Управління Файлами “Cookies”

Під час використання Сайту / Додатку Файли “Сookies” можуть бути встановлені на Ваш пристрій, зокрема на Ваш комп'ютер, планшет або смартфон.

Використання нами Файлів “Сookies” залежить від Вашої чіткої, попередньо наданої, конкретної згоди, наданої до встановлення Файлів “Сookies” на пристрій. Ми отримуємо Вашу угоду через інформаційне повідомлення (банер), який містить чітку однозначну інформацію про мету, з якою будуть використовуватися Файли “Сookies”, та інформацію про те, як уникнути використання Файлів “Сookies”.

Надаючи згоду, ви погоджуєтеся на використання Файлів “Cookies” відповідно до цієї політики. Якщо ви не згодні з використанням Файлів “Cookies”, їх можна деактивувати, дотримуючись наведених нижче інструкцій на сторінці “Як деактивувати Файли “Cookies”, необов’язкові до використання”.


Що таке Файли “Cookies”?

Файли “Cookies” є текстовими файлами, які дозволяють ідентифікувати Вас як користувача та зберігати Ваші особисті уподобання (наприклад, вибір мови) та технічну інформацію (включаючи дані про відвідування).

До того ж, ми можемо використовувати веб-теги, також відомі як "піксельні теги", або функцію "Очистити GIF" або аналогічні технології, які використовуються для перевірки використання нашого Сайту / Додатку та для того, щоб побачити, які сторінки нашого Сайту / Додатку Ви відвідуєте.


Ми також інтегруємо пакети інструментів розробки («SDK») у наші Програми для виконання функцій, аналогічних функціям файлів cookie та веб-маяків.Наприклад, інструменти SDK збирають технічну інформацію та інформацію про використання, як-от ідентифікатори мобільних пристроїв та інформацію про взаємодію з нашими Програмами.


Для чого потрібні файли cookie?

Ми можемо використовувати файли cookie для розпізнавання вашого браузера або пристрою, збереження ваших налаштувань, надання певних функцій і збору інформації про взаємодію з нами, нашим контентом і повідомленнями.Наприклад, коли ми надсилаємо вам електронні листи у форматі HTML, веб-маяки забезпечують нас інформацією про їх отримання й відкриття, натискання посилань та інші дії з нашим контентом, і цю інформацію може бути об’єднано з іншою інформацією, зібраною раніше.


Які Файли “Cookies” ми використовуємо?

Ми використовуємо різні типи Файлів “Cookies” на Сайті / у Додатку:


Файли “Cookies”, для яких не потрібна ваша згода


“Необхідні” Файли “Cookies” надають вам можливість отримати доступ до основних функцій Сайту або Додатка. Вони допомагають надавати, розробляти, підтримувати, захищати й покращувати наші Сайти або Додатки (наприклад, запам’ятовувати вміст кошика з покупками). "Персоналізовані" Файли “Cookies” не є необхідними, але вони полегшують використання Сайту або Додатка та покращують ваш користувацький досвід (наприклад, зберігають вибрану мову). Ви можете видалити їх за допомогою параметрів у вашому браузері, але не зможете коректно використовувати Сайт або Додаток без цих Файлів “Сookies”.


Файли “Cookies”, для яких потрібна ваша згода


Файли “Cookies” для “персоналізації контенту” забезпечують можливість відображення товарів і послуг відповідно до навігації на нашому Сайті або в Додатку.


Файли “Cookies” для “вимірювання та дослідження аудиторії” дають нам можливість аналізувати трафік, ефективність рекламного контенту, тенденції та способи використання, а також виявляти будь-які несправності на Сайті або в Додатку та розуміти напрямки застосування наших Сайтів і Додатків. Це допомагає нам покращити ваш досвід користувача, а також удосконалити дизайн і наповнення Сайту або Додатка відповідно до ваших потреб. Для цього ми використовуємо Google Аналітику. Додаткові відомості про те, як Google використовує зібрану на Сайті інформацію, можна знайти за посиланням: https://policies.google.com/technologies/partner-sites?hl=en.


“Рекламні” Файли “Cookies” дають можливість нашим дочірнім компаніям, партнерам і стороннім постачальникам, як-от соціальним мережам (наприклад, Facebook), пропонувати, позиціонувати й рекламувати товари та послуги. Вони використовуються для надсилання рекламних повідомлень, підібраних відповідно до ваших інтересів, відображених на нашому Сайті, у Додатку або під час перегляду сторінок у мережі Інтернет, зокрема соціальних мереж. Файли “Cookies” також полегшують відстеження й вимірювання ефективності реклами та керування рекламними повідомленнями, які ми відображаємо чи поширюємо або допомагаємо в цьому. Крім того, вони дають нам можливість обмежувати рекламування або вибирати аудиторію, особливо в соціальних мережах. У деяких випадках дані, отримані з Файлів “Cookies”, потім поєднуються з персональними даними (зокрема, з адресою електронної пошти), які ви надали нам під час створення облікового запису або участі в комерційній операції, якщо ви погодились отримувати персоналізовані комерційні пропозиції або відомості. Рекламні Файли “Cookies” можуть використовувати наші партнери або сторонні постачальники. Якщо ви відмовляєтеся від використання рекламних Файлів “Cookies”, на нашому Сайті, у Додатку або в мережі Інтернет продовжуватиме відображатися лише реклама нецільового характеру.


Файли “Cookies” для “соціальних мереж” надають вам можливість ділитися враженнями про Сайт або Додаток у соціальних мережах, обмінюватися контентом (наприклад, за допомогою кнопок "Поширити" або "Подобається" у додатку), а також створити обліковий запис, підключений до соціальної мережі. Таким чином, соціальні мережі зберігають Файли “Cookies” на вашому пристрої, щоб запитувати й одержувати інформацію про використання вами функцій обміну контентом.


Як можна деактивувати необов’язкові Файли “Cookies”?

Під час вашого першого відвідування Сайту або Додатка на інформаційному повідомленні (банері) буде відображено повідомлення про наявність таких Файлів “Cookies”, і вам буде запропоновано вказати свої уподобання користувача.


Ви також можете у будь-який час управляти встановленням кожного з таких файлів “Cookies”, натиснувши посилання на кожній сторінці Сайту / у меню Додатку.


Ви можете відмовитися від встановлення додаткових сторонніх файлів cookie в налаштуваннях браузера. Можливо, ваш браузер забороняє встановлювати такі файли за замовчуванням.Проте ми не гарантуємо дієвість таких налаштувань.Для повного контролю над файлами cookie, розміщеними на нашому Сайті або в Програмі, рекомендуємо використовувати спеціальний менеджер файлів cookie.


Застосоване право – Належна юрисдикція

1/ Якщо ви мешкаєте поза межами США: Умови користування регулюються законодавством, що діє у Вашому місці проживання. Всі спори будуть передаватися на розгляд до компетентних судів у випадку, якщо не буде досягнуто їх врегулювання мирним шляхом.


2/ Якщо ви мешкаєте у США: ці Умови використання та будь-які суперечки, які можуть виникнути між нами, регулюються законами штату Нью-Джерсі, незважаючи на принципи колізії законів.


a) Обов'язковість розгляду спору в арбітражі.Сторони Умов користування погоджуються з тим, що індивідуальний арбітраж, який винесе остаточне і обов’язкове до виконання рішення, буде єдиним і винятковим місцем для вирішення усіх спорів та вимог, які не можуть бути вирішені сторонами між виключно між собою і будь-яким чином стосуються чи виникають внаслідок здійснення Вами покупки, споживання наших послуг, питань щодо Сайту / Додатку чи положень Умов користування. Сторони Умов користування також погоджуються, що такий порядок розгляду спорів буде єдиним способом захисту їх порушених прав. Незважаючи на вищезазначене, будь-який спір чи претензія, які виникають щодо патентів, авторського права, торгівельних марок, комерційної таємниці, приватності чи реклами не підлягатимуть розгляду в арбітражі, а погоджуються з тим, що такі категорії спорів будуть розглядатися винятково у державному або федеральному суді графства Ессекс, Нью-Джерсі, й сторони надають свою згоду на виключну юрисдикцію і місце розгляду таких спорів вищевказаними судами. Сторони Умов користування визнають і погоджуються, що при розгляді спорів в арбітражі підлягає застосуванню Федеральний закон про арбітраж і відповідне законодавство федерального рівня у відповідній сфері (незважаючи на будь-які інші положення щодо права, яке підлягає застосуванню).

Відповідно до Умов користування Арбітраж здійснюється Американською арбітражною асоціацією ("ААА"). До вимог, які становлять менше або дорівнюють 75 000 доларів США (за винятком гонорарів адвокатів, витрат та передбачуваних штрафних санкцій або стягнень), застосовуватимуться Правила ААА щодо розгляду в арбітражі спорів про захист прав споживачів; до вимог понад 75 000 доларів США застосовуватимуться Правила комерційного арбітражу AAA. Правила AAA доступні за посиланням: https://www.adr.org.


Будь-яке Повідомлення про арбітраж слід надіслати нам на наступну адресу:

Buchanan Ingersoll & Rooney PC
One Oxford Centre
301 Grant Street, 20th Floor
Pittsburgh, PA 15219-1410
До уваги: Wendelynne Newton


b) Відмова від колективного позову: У МАКСИМАЛЬНО ПОВНОМУ ОБСЯЗІ, ДОЗВОЛЕНОМУ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, АРБІТРАЖ ПОВИНЕН ЗДІЙСНЮВАТИСЯ ВИКЛЮЧНО НА ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ОСНОВІ БЕЗ ПРАВА НА АРБІТРАЖ ЩОДО БУДЬ-ЯКИХ СПОРІВ НА ПІДСТАВІ КОЛЕКТИВНИХ ПОЗОВІВ АБО НА ПІДСТАВАХ, ПОВ'ЯЗАНИХ ІЗ ВИМОГАМИ, ПРЕД'ЯВЛЕНИМИ ПРЕДСТАВНИКОМ, ЩО НІБИТО УПОВНОВАЖЕНИЙ ДІЯТИ ВІД ІМЕНІ ІНШИХ ОСІБ.
Спори не можуть бути об'єднані або консолідовані, якщо всі сторони письмово не погодилися на це. Жодне арбітражне рішення або рішення суду не матимуть жодного преюдиційного впливу на питання або вимоги у будь-якому спорі з будь-якою особою, яка не є названою стороною арбітражу.
У випадку, якщо ця ВІДМОВА ВІД КОЛЕКТИВНОГО ПОЗОВУ вважається такою, що не має законної сили, будь-який імовірний колективний позов може розглядатися виключно в суді компетентної юрисдикції без залучення присяжних, а не в арбітражній установі.


c) Відмова від прав, включаючи право на розгляд спору судом присяжних. Погоджуючись на розгляд спору в арбітражі, сторони розуміють і погоджуються з тим, що вони відмовляються від своїх прав на користь інших доступних процедур вирішення спорів, таких як подання позову до суду або ініціація адміністративного провадження з метою вирішення відповідних спорів. Правила розгляду спорів в арбітражі відрізняються, при цьому відсутній розгляд спору за участю суддів або суду присяжних, а перегляд арбітражного рішення можливий у дуже обмеженому обсязі. МИ, СТОРОНИ, ТАКОЖ ПОГОДЖУЄМОСЯ З ТИМ, ЩО У ВИПАДКУ РОЗГЛЯДУ СПОРУ В АРБІТРАЖНОМУ ЧИ СУДОВОМУ ПОРЯДКУ, СТОРОНИ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКОГО ПРАВА ВИМАГАТИ РОЗГЛЯДУ ТАКОГО СПОРУ СУДОМ ПРИСЯЖНИХ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ РОЗГЛЯДУ БУДЬ-ЯКИХ КАТЕГОРІЙ ПРЕТЕНЗІЙ АБО СПОРІВ.

X